Krása ukrytá v detailech

Reportáže

Náhodná fotografie

33s5.JPG
Klikněte pro zvětšení

Pro návštěvníky galerie

Novinky

13. 3. 2016

Přidána galerie věnovaná fotkám mé dcerky Leušky - Tatínkova Beruška.

2. 7. 2014

Přidány nové fotografie do galerie Lidé.

1. 5. 2013

Přidána nová galerie Nezařazené krajiny pro fotografie z různých míst.

 

Můj Geocaching

Profile for Kositch&Pavli
O autorovi Email

Foto - Michal Srna Po světe kráčím již 27 let, s fotoaparátem zatím pouze let 11, ovšem s menšími přestávkami, při kterých jsem přemýšlel, zdali se budu fotografování nadále věnovat. Pořízení digitální zrcadlovky v roce 2007 však ve mně vyvolalo další touhu po tvorbě zajímavých snímků, které naštěstí stále ještě nevyprchalo.

Fotografování jsem spojil s geocachingem, který se zanedlouho stal oddychovou záležitostí - z vlastní zkušenosti mohu doporučit. Není nic lepšího, než při fotografických toulkách hledat ještě "poklady"...

Vystudoval jsem Fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT. Tato menší, avšak "rodinná" fakulta, mi umožnila propojit můj zájem o studium biologie se zájmem o informační technologie a techniku. Zde jsem 29. června 2011 získal titul Ing. a v závěrečné práci jsem se zabýval tvorbou SW na registraci medicínských obrazových dat z různých modalit pro Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

Od dokončení studia pracuji jako servisní inženýr biomedicínských laboratorních analyzátoru společnosti Beckman Coulter.

Pokud jste si již prošli a pročetli moji fotogalerii, tak víte, že pocházím z krásného kraje pod Kozákovem, ležícího v srdci Českého ráje v severních Čechách.

 

Kontakt:

email:

Můj Facebook

Můj Google+

Můj Twitter

Můj LinkedIn

 

Geocaching.com profil:

Profile for Kositch&Pavli